מאזני צדק על רקע בית המשפט פטיש עץ של שופט עורך דין קורא בחוק עמוד בטון - סמל ליציבות וצדק של בית המשפט
עורך דין הוצאה לפועל

עורך דין הוצאה לפועל

לשכת ההוצאה לפועל מופקדת על אכיפת החלטות שיפוטיות וגביית חובות ומטרתה להבטיח שאדם או חברה ישלמו את חובם לזוכה. כאשר אדם או תאגיד לא עומדים בתשלום חובם מכוח שטר, צ'ק, פסק דין, תשלום מזונות או התחייבויות כספיות אחרות, ניתן לפנות ללשכת ההוצאה על מנת לפועל לשם נקיטת הליכים כנגד החייב לשם גביית החוב.

ככלל, ההליכים המתבצעים בלשכת ההוצאה לפועל מתבצעים על פי בקשת הזוכה (הצד כלפיו קיים החיוב) וישנם הליכים ופעולות רבות בהן ניתן לנקוט על מנת לגבות את החוב או להביא את החייב למצב בו לא יתעלם מחובו, כאשר בין היתר ניתן להטיל עיקולים על חשבונות בנק, משכורת, מיטלטלין, מקרקעין, קרנות פנסיה, קופת גמל, רכוש, זכויות ועוד, נוסף לכך ניתן לפעול בהליכים כגון: צו הבאה, צו מאסר, הגבלה על חידוש או החזקת רישיון נהיגה, צו עיכוב יציאה מהארץ ועוד הליכים ופעולות נוספות וזאת על מנת להבטיח שהנושה יקבל את כספו.

עו"ד הוצאה לפועל הוא עורך דין, אשר מכיר את מערכת ההוצאה לפועל, את ההליכים והפעולות בהן ניתן לנקוט ואת אופן ההתנהלות בה.
חשוב להבין שאי הכרת דרכי הפעולה וההליכים בהוצאה לפועל, עלולים להוביל לתוצאות שליליות, הזנחה ובסופו של דבר אי מיצוי ההליכים והאפשרויות הן לזוכה (האדם או הגוף כלפיו חייבים כסף) והן לחייב (האדם שתיק ההוצל"פ נפתח כנגדו) מה שעלול להוביל לבזבוז זמן יקר, אי מיצוי הליכים לאובדן כסף ואי נעימות רבה.

תפקידו של עורך דין הוצאה לפועל הוא ללוות את האזרח או גוף כלשהו לרבות חברות ועסקים בהתמודדות עם הפרוצדורות, ההליכים ודרכי הפעולה המתאימים בלשכת ההוצאה לפועל, כאשר ביכולתו של עודך דין הוצאה לפועל לטפל בתביעות, עיקולים, גביית חובות, הליכים שונים וכל התנהלות באשר היא, מול הלשכה להוצאה לפועל או מול הצד שכנגד תוך מינימום זמן וביעילות מרבית, זאת תוך בחינת מכלול השיקולים בראייה מקצועית בהתאם לצרכי הלקוח ונתוניו האישיים לרבות מצבו הכלכלי, משפחתי, רפואי וכו'.

ייצוג בהוצאה לפועל

עורך דין הוצאה לפועל ייצוג חייבים:

אם נפתחו כנגדכם תיק אחד או מספר תיקים בלשכת ההוצאה לפועל, כדאי לפנות בהקדם לקבלת ייעוץ עורך דין הוצאה לפועל, שכן בכל רגע עלולים להינקט כנגדכם הליכים רבים, שונים ומגוונים כגון: עיקולים, הגבלות, עיכוב יציאה מהארץ וכו', בנוסף לכך, לתיק ההוצאה לפועל מתווספת ריבית גבוהה כך שכל יום שעובר פירושו גדילת החוב וחשש תמידי מפני הליכי הוצאה לפועל כואבים, אשר עלולים להשפיע על שגרת החיים של החייב באופן קשה.

אם קיימים כנגדכם תיקים בלשכת ההוצאה לפועל מכל סיבה שהיא, אל תבזבזו זמן, הימנעו מאי נעימויות רבות ואובדן כספי רב, פנו לקבלת ייעוץ, גם אם נפתחו כנגדכם מספר תיקים וננקטים כנגדכם הליכים רבים, אל תאמרו נואש פנו אלינו ואנו נסייע לכם לעכב את ההליכים, להגיע להסדר פשרה לשביעות רצונכם או להסדר תשלומים נוח וסביר, לסגור את התיק בצורה המהירה והיעילה ביותר תוך התאמת אופן הטיפול לצרכים וליכולות שלכם בשיתוף פעולה מלא .

התנגדויות להליכים בהוצאה לפועל:

אם ננקטו כנגדכם הליכים שונים בהוצאה לפועל כגון: הגשת תביעה בסכום קצוב (תביעה כספית המוגשת ישירות ללשכת ההוצאה לפועל), בקשות לביצוע שטר או צ'ק, אך אתם חשים שנגרם לכם עוול, שאתם לא צריכים לשלם דבר או לשלם רק חלק מהסכום הנדרש, כדאי להיוועץ בעו"ד הוצאה לפועל בהקדם, על מנת לא לפספס את המועד להגשת ההתנגדות להוצאה לפועל, פנו אלינו לבירור ונשמח לעמוד לכם לעזר לבדיקת המצב המשפטי ולנקיטת הליכים מתאימים.

ייצוג זוכים:

משרדנו בעל ניסיון רב בגביית חובות עבור חברות, תאגידים, עסקים גדולים וקטנים וכן אנשים פרטיים. אם ברשותכם צ'קים חוזרים, שטרות, ישנם חייבים שלא משלמים לכם את חובם בהתאם להסכם או התחייבות, חובות בגין מזונות, התחייבויות שלא ממולאות לרבות אי תשלום פסקי דין – פנו אלינו לבחינת אפשרות גביית חובכם בהוצאה לפועל באופן המהיר והיעיל ביותר.

משרדנו מתעסק ומספק שירות מקצועי בכל סוגי התביעות וההליכים המבוצעים בלשכת ההוצאה לפועל. עו"ד הוצאה לפועל ילווה אתכם לכל אורך התהליך במקצועיות, באדיבות תוך הקשבה לצרכיכם ויפעל תוך שיתוף פעולה מלא עמכם לשם השגת התוצאה הטובה ביותר.