מאזני צדק על רקע בית המשפט פטיש עץ של שופט עורך דין קורא בחוק עמוד בטון - סמל ליציבות וצדק של בית המשפט

קניית דירה

קניית דירה ההחלטה על קניית דירה היא החלטה כלכלית בעלת משמעות עצומה, יש לה השלכות רבות, היא מגיעה לאחר מחשבה רבה, היערכות, התחייבויות, לעיתים רבות קבלת הלוואות מהבנקים ושימוש בחסכונות ועל כן יש חשיבות רבה לבצעה באופן מקצועי, כזה המגן על כספו של קונה הדירה ומבטיח שהעסקה תתבצע באופן תקין וחוקי.

טרם חתימה על הסכם, יש לבדוק את מצבו של הנכס, שכן לעיתים יש על נכסים משכונות, שעבודים, עיקולים, הליכי כינס נכסים והמצב של הנכס עלול להיות בעייתי או כזה המצריך פרוצדורות מסוימות לשם אבטחת הקונה, על כן ישנה חשיבות רבה בהתייעצות עם עו"ד מקצועי, בעל הבנה וניסיון בתחום המקרקעין, לשם ביצוע בדיקות מתאימות ומתן טיפול מתאים לכל סיטואציה.

כמו כן, על מנת להבטיח את כספי הקונה ויצירת מנגנוני הגנה תקינים, יש לדאוג לרישום הערות אזהרה, ביצוע נאמנויות וכו' – על כן יש לקבל ייעוץ מעורך דין מקצועי לשם וידוא מצבו המשפטי של הנכס הנרכש וקבלת בטוחות מספקות לשם הגנה על הקונה, הגנה על כספו והגשמת מטרותיו וכמובן במידת הצורך להימנע מעסקאות העלולות להיות לא כדאיות או מסוכנות.

עו"ד קניית דירה - מה חשוב לדעת?

חשוב לדעת, כי תחום המקרקעין הוא תחום בירוקרטי המצריך ליווי של עו"ד מקרקעין בעל הכרה של כל החוקים והתקנות הרלוונטיים, פרקטיקה בהתנהלות מול רשויות המס, לשכות המקרקעין, מנהל מקרקעי ישראל, רשויות וגופים שונים.

אם אתם מתכוונים לקנות דירה, הינכם מוזמנים לפנות למשרדינו לקבלת מידע וייעוץ ונשמח לעמוד לרשותכם ולהעניק את מיטב השירות עבורכם.