מאזני צדק על רקע בית המשפט פטיש עץ של שופט עורך דין קורא בחוק עמוד בטון - סמל ליציבות וצדק של בית המשפט

מכירת דירה

מכירת דירה ההחלטה על מכירת דירה היא החלטה כלכלית בעלת משמעות עצומה, יש לה השלכות כלכליות רבות ועל כן צריך לבצעה באופן מקצועי, כזה המגן על מוכר הדירה ומבטיח שיקבל את כספי המכירה בהתאם להסכמות הצדדים וכן, כי יתר תנאי העסקה יהיו כאלה שיגשימו את מטרות מכירת הדירה.

חשוב לדעת, כי מדובר על תחום בירוקרטי המצריך ליווי של עו"ד מקרקעין בעל הכרה של כל החוקים והתקנות הרלוונטיים, פרקטיקה בהתנהלות מול רשויות המס, לשכות המקרקעין, מנהל מקרקעי ישראל, רשויות וגופים שונים.

עורך דין מכירת דירה

עורך דין מקרקעין בעל ידע והבנה בתחום המקרקעין בכלל וניסיון במכר דירות בפרט, מהווה מהן דמות מכוונת, מייעצת, מדריכה, וממלאת אחר דרישות החוק והדין על מנת להימנע מטעויות, הפסד כלכלי, הפסד זמן יקר וכניסה לעסקה שעלולה להיות מסוכנת ולהעמיד את קיומה בסיכון ללא הגנות מתאימות ולחשוף את המוכר לסיכונים רבים.

לעסקת מקרקעין ישנן השלכות שונות על המוכר מבחינת מיסים, מועדי תשלום, בטחונות, הערות אזהרה, רישומים, נאמנויות וכו' ועל כן יש להתייעץ עם עורך דין בעל ניסיון והבנה בתחום זה לשם קבלת הגנה מתאימה וביצוע העסקה באופן היעיל ביותר.

אם אתם מתכוונים למכור דירה, הינכם מוזמנים לפנות למשרדינו לקבלת מידע וייעוץ ונשמח לעמוד לרשותכם ולהעניק את מיטב השירות עבורכם.